Eskişehir Büyükdere Mahallesi Çilingir

Büyükdere mahallesi çilingir servisi olan firmamız sizlere kapıda kaldığınızda yada anahtar göbeğinde anahtar kırıldığında veya kapı arkasında anahtar unuttuğunuz için kapıyı açamadığınızda profesyonel ekibi ile çilingir hizmeti vermektedir. Servis araçlarımız ve motorlu çilingir ekibimiz ile büyükdere mahallesi geneli servis hizmeti vermekte olup Atatürk bulvarı üzerindeki iş yerimizden büyükdereye ulaşım süremiz yaklaşık 10 – 15 dk gibi kısa bir süredir. Bu nedenle büyükdere mahallesine en yakın çilingir olarak hizmet veriyoruz.

Ev oto kasa çelik kapı çilingir işlerinizde büyükdere çilingir olarak firmamız sizlere hafta içi ve hafta sonu da hizmet vermektedir. Kapıda kalacağınız zaman hiç belli olmayacağı için bizi iletişim numaramızdan ve web sayfamızdaki tıkla ara butonu üzerinden ulaşabilirsiniz.

İş yerimizde ahşap ve çelik kapıların anahtarları özel makinalar eşliğinde yapılmaktadır. İmmobilizer otomobil anahtarı ihtiyacınızda aracınız ile iş yerimize gelerek yedek oto anahtarı ve kumandası yapabiliyoruz. Otomasyon sistemlerinde kullanılan uzaktan kumandalar yine iş yerimizde sizler için satışa sunulmuş olup, ihtiyacınız olan garaj kepenk bariyer otomatik kapı kumandalarını firmamızdan temin edebilirsiniz.

Büyükdere mahallesinde anahtar ve kilidin olduğu tüm alanlarda bizlere ulaşıp ustalarımızdan yardım almak isterseniz bizi 0505 933 59 56 – 0542 253 16 49 – 0222 220 63 32 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA >> 0505 933 5956