www.eskisehircilingir.com.tr Kimdir

Eskişehir Çilingir firmamızın resmi web sayfası olan www.eskisehircilingir.com.tr üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Eskişehir’de anahtarcı ve çilingir ihtiyacınızda iletişim numaralarımızı arayarak ev oto kasa çilingir hizmeti alabilirsiniz. Anahtar kapıyı açmadığında yada kilit arızalandığında kapının açılarak yeni anahtar ve kilit montajı gibi anahtarcılık mesleğinin gerektirdiği tüm alanlarda firmamız sizlere gece ve gündüz hizmet verecektir unutmayınız. Eskişehir genelinde verdiğimiz hizmetler Tepebaşı ve Odunpazarı ilçelerindeki mahalleler olup bize bu mahallelerden hafta içi olduğu gibi ihtiyacınızda hafta sonu da arayarak ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Çilingir Hizmeti

Eskişehir Çilingir Hizmeti

Eskişehir’de babadan oğul’a geçen iş yerimizde 20 yılı geride bırakarak Anahtarcı Çilingir mesleğinde pek çok yerli ve yabancı markalı anahtar ve kilit sistemlerini Eskişehirlilerin kullanımına sunmaktayız. Kapılarınızın güvenliği ile ilgili olacak pek çok ürün ve kapı koruma sistemleri yine firmamızda sizlere sunulmakta olup bu ürünlerin dışında kapılarınıza alarm ve mekanik kilit koruma sistemleri satış ve montajı da yapmaktayız. Bunların dışında kilitli kalan ev işyeri tipi olarak kullanılan çelik para kasalarınız açılmadığında yeni anahtar yapma ve kasa çilingir hizmetleri ile kilitli kalan anahtarları içinde unutulan araçlar için ise özel maymuncuk kullanımı ile araç kapısı açma oto çilingir hizmetleri de vermekteyiz.

Eskişehir Çilingir

Eskişehir Oto Çilingir

Eskişehir Çilingir firmamız elektronik ve mekanik anahtar ve kilit sistemlerinin satış ve montajını da yapmaktadır. Bina girişlerine Escan Kartlı Geçiş Göstergeç sistemlerinin kurulumunu yapan firmamız bina kapılarında anahtar kullanımını ortadan kaldırmış olup sizlere daha konforlu bir hayat sunmaktadır. Bunların dışında ahşap ve çelik kapılara uyumlu olan Desi Parmak İzli ve Kumandalı kapı kilitlerini kapılarınıza monte ederek uzaktan kumanda yada parmak izi yardımı ile kapılarınızı açılır hale getirmektedir. Elektrikli ve mekanik kilitler hakkında detaylı bilgiyi iş yerimizden alabilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Avatar Can 9 Nisan 2018

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA >> 0505 933 5956